Starasz się rozbudować tkankę mięśniową? Te partie ciała bardzo trudno jest wyrzeźbić...

Starasz się rozbudować tkankę mięśniową? Te partie ciała bardzo trudno jest wyrzeźbić...

Redakcja

2017-05-11

brak komentarzy

partie ciaławyrzeźbienietrudnetkanka mieśniowa

Klepsydra, trójkąt, prostokąt albo gruszka to typy sylwetek, którymi starasz się nazwać swoją budowę ciała? Według nich niektóre z nas mają problemy z szerokimi biodrami, inne z wystającą oponką, a dodatkowo inne z masywnymi ramionami. są też takie szczęściary, które cieszą się sylwetką Marylin Monroe. Każda z nas zna swoje atuty oraz miejsca, które wolałaby zakryć. Co jednak robić, kiedy natura obdarzyła nas zbyt bujnymi kształtami, skóra straciła dawną jędrność, a ćwiczenia albo kuracja dietetyczna nie przynoszą określonego rezultatu? Zapytaliśmy o to lekarza estetycznej medycyny dr Ewę Rybicką.

Problematyczny Niestety! To te partie ciała najtrudniej wyrzeźbić... tłuszczyk

Formeexplode

Tkanka tłuszczowa pełni w organizmie różnorodne i istotne funkcje – to podpora dla cery, która nadaje jej elastyczność, chroni nasze narządy wewnętrzne przed urazami. Komórki tłuszczowe gromadzą nadmiar spożytej energii w postaci trójglicerydów. W miarę zapotrzebowania ludzkiego ustroju trójglicerydy są uwalniane i zużywane w procesach metabolicznych. Kiedy jednak te procesy nie pomagają prawidłowo albo więcej kalorii spożywamy niż jesteśmy w stanie „spalić”, tkanka tłuszczowa zaczyna się odkładać – tłumaczy dr Ewa Rybicka z kliniki Estetica Nova. Jej rozmieszczenie na ciele okazuje się zależne od genów – wielokrotnie bardzo trudno alt2 wyrzeźbić dany obszar ciała za pomocą diety albo ćwiczeń.

REKLAMA

zbyt duża ilość ;

Biodra, ramiona, uda i talia to najtrudniejsze rejony ciała do wyrzeźbienia. To naturalne, gdyż w tych częściach ciała u pań tkanka tłuszczowa odkłada się jako rezerwa na okres ciąży i konsumowania piersią. Kiedy ćwiczenia to za mało dobrze skorzystać zabiegu gabinetowego. - Na te partie ciała świetnie sprawdzą się zabiegi działające na regule specjalistycznego masażu podciśnieniowego, który funkcjonuje na głębokie warstwy tkanki podskórnej, stymuluje krążenie i przemianę materii, a jednakowym wspomaga przebieg lipolizy – wyjaśnia dr Rybicka. - trzeba przetestować alt3 również lipolizy iniekcyjnej, która polega na miejscowym ostrzykiwaniu miejsc nadmiernie otłuszczonych albo fali uderzeniowej pozwalającej na usuniecie elementów przemiany metabolicznej poprzez procesy metaboliczne ludzkiego ustroju – zwiększa poziom.

Wiotkość cery

W skutek starzenia się ludzkiego ustroju albo częstych wahań wagi skóra staje się wiotka, traci swoje dawne napięcie. To również spory problem pań po ciąży. Co robić, kiedy fałdka na brzuchu spędza sen z powiek, a ramiona sprawiają, że „motylki” zaczynają kojarzyć Ci się jedynie ze zwisająca skórną tkanką? Na takie zwiotczenia właściwym rozwiązaniem jest karboksyterapia. - bywa to zabieg, który wykorzystuje dwutlenek alt4 węgla w zamierzenia poprawy stanu cery. Na obecność CO2 organizm jest odpowiedzialny powiększonym przepływem krwi w danym miejscu, a więc znacznym dotlenieniem tkanek – komórki dobrze się regenerują, następuje stymulacja kolagenu, a w efekcie skóra staje się więcej napięta – tłumaczy dr Rybicka. W tym przypadku świetnie sprawdzi się również radiofrekwencja mikroigłowa. - bywa to zabieg, który wywołuje mocne ogrzanie cery właściwej, które przeprowadza do wzbudzenia procesów regeneracji i przebudowy struktury kolagenowej cery. W połączeniu z mikronakłuwaniem, które pobudza procesy naprawcze, osiągamy efekt jędrniejszej i więcej elastycznej cery – zwiększa poziom.

 

Zobacz też

Taniec Towarzyski Warszawa


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness