Starasz się schudnąć? Zobacz jak wytrwać w tym postanowieniu!

Starasz się schudnąć? Zobacz jak wytrwać w tym postanowieniu!

Redakcja

2017-05-08

brak komentarzy

odchudzaniedietawytrwać na dieciepostanowienie

Jesteś na kolejnej kuracji, liczysz kalorie, ważysz się kilka razy dziennie oraz nie widzisz efektów. Dopada cię zwątpienie, twoje uważa krążą tylko wokół jedzenia oraz uważasz, że żadne diety nie przyniosą efektu. Nie załamuj się! Pamiętaj, że podstawą osiągnięcia sukcesu w każdej Chcesz schudnąć? Oto 5 rad, jak wytrwać w noworocznym postanowieniu dziedzinie okazuje się pozytywne myślenie. Zastosuj poniższe rady, a na pewno się uda.

Waż się o tej samej porze dnia

Pierwszy raz przed rozpoczęciem odchudzania, następnie co tydzień. Po m-cu diety - co trzy tyg..
Sprawdzaj też obwód w pasie oraz biodrach. Wyniki notuj oraz w momencie alt2 zwątpienia zaglądaj do nich.

Gdy martwi cię wolny spadek wagi

powtarzaj sobie: machina została uruchomiona, a na efekty muszę poczekać. Jeśli się złamiesz, organizm zacznie magazynować większy zapas tłuszczu, bo już wie, że może mu grozić głód. Zwłaszcza, kiedy pojawi się efekt jojo następne spalenie tkanki alt3 tłuszczowej będzie trudniejsze.

zastanów się, czy rzeczywiście odczuwasz głód

a dopiero następnie ewentualnie sięgaj po menu. Pamiętaj, że często jemy z potrzeby duszy. powiedzenie "nie jestem głodna, tylko zdenerwowana" pomoże ci opanować ochotę sięgnięcia po batonik.

Delektuj się dowolnym kęsem

Jedz powoli, na siedząco. Nie czytaj, alt4 bo wtedy nie sprawdzasz, ile zjadłaś. oraz pamiętaj: dopiero po ok. 20 min od zaspokojenia rzeczywistych potrzeb ludzkiego ustroju ośrodek sterujący uczuciem głodu dostaje znak: "dość, jestem syty". Jedząc wolno, dajesz swemu ciału moment na usłuchanie tego rozkazu.

 

Zobacz też

Knee Active Plus Opinie 2017

Gry Logiczne Escape


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness