Superforma - możesz ją mieć dzięki tej grze!

Superforma - możesz ją mieć dzięki tej grze!

Redakcja

2017-05-11

brak komentarzy

superformasuper formaćwiczeniagra

Mariola Bojarska-Ferenc uwielbia aktywność fizyczną i zdrowy tryb funkcjonowania. Trenerka od lat namawia polki, by wstały z kanapy i zrobiły coś dla siebie. Ostatnio swoje fanki zaskoczyła nowym projektem, a mianowicie grą planszową „SuperForma". To kombinacja pozytywnej zabawy i świetnego ćwiczeń w jednym! My już próbowałyśmy!

Mariola Bojarska-Ferenc uwielbia niestandardowe formy aktywności fizycznej. Właśnie postanowiła Chcesz mieć superformę? Zacznij grać! wykonać coś, czego na rynku fitness dodatkowo nie jest!

– Stworzyłam grę planszową „SuperForma”, która nie tylko zintegruje rodzinę czy grono znajomych, ale polepszy też kondycję – zarówno fizyczną, jak również psychiczną - czytamy na portalu Bojarskiej-Ferenc.

celem gry bywa, jak najszybsze pokonanie pionkiem trasy od startu do mety. Na planszy znajdują się też zaznaczone alt2 pola – jeśli uczestnik na nich stanie, musi pobrać jedną z 50 kart. 40 kart zawiera ćwiczenia, zilustrowane zdjęciami, na których ja prezentuję, jak je poprawnie zrobić. Natomiast 10 kart to tzw. „koła ratunkowe”, uprawniające do zrezygnowania z zadania w razie kłopotów. Po wylosowaniu karty z ćwiczeniami, gracz ma za zadanie je zrobić, alt3 podczas gdy pozostali gracze sprawdzają, czy zostało ono wykonane poprawnie. Jeśli tak, ćwiczący przesuwa swój pionek do przodu, a jeśli nie – musi się anulować. Na uczestników czekają zadania o różnych stopniach trudności: łatwym, przeciętnym, niełatwym i szczególnie niełatwym. są to ćwiczenia uruchamiające całe ciało, bez względu na wiek czy płeć, m.in. na alt4 mięśnie brzucha i grzbietu, umacniające nogi, kształtujące pośladki czy ręce, więc rozciągające.

„SuperForma” nie tylko urozmaici spotkania towarzyskie, polepszy sylwetkę, stan zdrowia i samopoczucie, ale pozwoli też na naukę języka obcego oraz zabawę i integrację w wielokulturowym gronie. Gra planszowa bywa bowiem dostępna w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Zapraszam Was do gry!

 

Zobacz też 

Escape the Game


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness