To robisz źle! Sprawdź jakie robisz błędy w odchudzaniu

To robisz źle! Sprawdź jakie robisz błędy w odchudzaniu

Redakcja

2017-06-12

brak komentarzy

Czego unikać, żeby zrzucić wagę? To pytanie, które zadaje sobie każda kobieta. Choćby była najszczuplejsza, zawsze znajdą się takie części ciała, które trzeba odchudzić. Gubienie niepotrzebnych kilogramów zaczyna się od kuracji odchudzającej. A tu, jak wiadomo, nie ma cudów. Kiedy zaczniesz przyjmować którąś z nich, zwróć uwagę na 10 rad, jak uniknąć pułapek w odchudzaniu kilka elementów diety. To właśnie one są tym, czego musisz unikać, żeby zrzucić wagę.

poniżej 10 rzeczy, które musisz omijać szerokim łukiem, jeśli chcesz zgubić trochę ciała...

1. produkty typu light
Niestety okazują się pułapką. Może i zawierają małe ilości tłuszczu (albo nie zawierają go wcale), to zazwyczaj są alt2 przepełnione cukrem (patrz jogurty, płatki śniadaniowe, serki). W produktach z dopiskiem 0% tłuszczu tkwi też inna pułapka. Białko może być przyswojone przez organizm jedynie w obecności tłuszczu. Bezsensem jest więc picie mleka 0% (pomijamy fakt, że nie ma smaku).

 

2. Sód, a szczególnie ten zawarty w soli

id="adVideoInRead"> 

Sód przytrzymuje wodę w organizmie, przez co w pierwszej kolejności nie możesz stracić na wadze, po drugie, z ludzkiego ustroju nie mogą zostać usunięte szkodliwe toksyny. próbuj solić jak najmniej. Do licznych potraw trzeba dodać aromatycznych ziół.

3. Piwo i inne alkohole
To puste kalorie. Dużo kalorii. Jeśli miałybyśmy alt4 ci doradzić czego unikać, żeby zrzucić wagę, to byłaby pierwotna rzecz. Poza wysoką kalorycznością, napoje alkoholowe sprawiają, że chce ci się jeść. prosto też podgryzać coś w czasie sączenia piwa. dodajmy, że słodkie syropy dokładane do napojów (np. grenadyna) też nie są sprzymierzeńcami szczupłej sylwetki.


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

dieta_i_fitness