Mowa ciała w pokerze

Mowa ciała w pokerze

Redakcja

2017-05-11

brak komentarzy

Sygnały w pokerze - ukryta mowa ciała

Blefować czy nie blefować?

któż by nie chciał posiadać magicznych okularów, z którymi trzeba nie jedynie odkryć całkiem nowe strony koleżanki z biura, lecz także  zajrzeć swojemu przeciwnikowi w karty? O ile w przypadku odkrywania nowych stron u koleżanki nie należy oczekiwać żadnej pomocy ze strony uczenia się, o tyle w pokerze możesz pozyskać kilka informacji na temat kart rywali od nich samych. określamy je sygnałami (tells).

sygnał to świadome albo nieświadome zachowanie - gest albo spojrzenie, którym zdradza się przeciwnikowi swoje karty. Jedno poruszenie brwią i blef zostaje zdemaskowany.

Przy alt2 stole pokerowym aż się roi od sygnałów. Wszystko, co musisz wykonać, to uważnie się im przyglądać. Artykuł taki pomoże ci w tym, opisując kilka najczęściej występujących sygnałów.

Sygnały podświadome

Formeexplode

Wyróżnia się 2 rodzaje sygnałów. Pierwszy rodzaj to sygnały podświadome. okazują się to drobne gesty, które pewien człowiek wykonuje, gdy alt3 uważa, że nikt nie widzi albo które wykonuje mimowolnie. Gracz przysłania ręką usta. Może to być sygnał, szczególnie wtedy, gdy właśnie postawił wysoki zakład. nagminnie bywa to oznaka, że nie ma zbyt mocnej karty.

Świadome sygnały są wtedy, kiedy pewien człowiek próbuje coś utrzymać w sekrecie. Twój przeciwnik alt4 opowiada historię, a ty musisz zgadnąć, czy mówi prawdę. Świadome sygnały zostaną przedstawione w następnym rozdziale.

Skupmy się obecnie na sygnałach podświadomych. Każdy z nas ma jakieś tiki. Jeśli jesteśmy nerwowi, przeczesujemy sobie ręką włosy. Inni kiwają stopą albo zaciskają wargi. Podświadomym sygnałem może być także ubiór.

 

Zobacz też

Nowe Gry Escape Room


Dodaj komentarz


Brak komentarzy

Bądź pierwszy i zostaw komentarz !

strategia